ІНФОРМАЦІЯ по роботі із зверненнями громадян за 2018 рік

Дата: 02.03.2019 20:22

ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки роботи із зверненнями громадян

в Іршанській селищній раді та виконавчому комітеті селищної ради

в 2018 році.

Діловодство за зверненнями громадян в селищній раді ведеться окремо від інших видів діловодства і покладається на загальний відділ виконавчого комітету селищної ради та працівника відділу, відповідального за роботу із зверненнями громадян (діловода).

У роботі з письмовими зверненнями громадян забезпечується кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень з метою оперативного розв’язання порушених у них питань, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав та запобігання надалі таким порушенням.

Усі звернення громадян, що надходять до селищної ради, приймаються, проходять первинний розгляд й централізовано реєструються в день їх надходження у порядку, визначеному Інструкцією з діловодства за зверненнями   громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, у засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348 (далі - Інструкція), та Порядком, затвердженим рішенням виконавчого комітету Іршанської селищної ради від 26.10.2018 № 141.

Особисті та виїзні прийоми проводяться керівництвом селищної ради згідно з затвердженими графіками, які оприлюднюються на офіційному веб-сайті селищної ради та розміщуються на дошках оголошення по території громади.

Особистий прийом громадян в селищній раді проводять селищний голова, заступник селищного голови, спеціалісти апарату ради - відповідно до затвердженого графіка та з питань, вирішення яких належить до повноважень селищної ради, а також відповідно до розподілу функціональних обов'язків між посадовими особами селищної ради.

Протягом  2018  року до селищної ради надійшло 470 звернень.Поштою надійшло 270, зафіксовані на особистих прийомах – 200. Всі  звернення  зареєстровані, розглянуті  у  встановлений  законодавством  термін, про  прийняті  рішення  повідомлено  заявників. З усіх звернень вирішено позитивно 408, дано роз’яснення на 28 звернень.

У зверненнях найчастіше порушувались питання соціального захисту, яких надійшло 222,  також надходили звернення з питань комунального господарства - 35, з аграрної політики і земельних відносин  – 22, праці і заробітної плати – 4, діяльності органів місцевого самоврядування – 6, охорони здоров’я – 15, є звернення з питань забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, запобігання дискримінації та інші.

За 2018 рік до селищної ради надійшло 18 колективних звернень. В основному жителів громади турбують питання освітлення вулиць, ремонту доріг, видалення аварійних дерев, які позитивно вирішуються.

Особлива увага приділяється зверненням від соціально-вразливих верств населення. Це одинокі пенсіонери, інваліди, одинокі матері, багатодітні сім’ї, які опинилися в складних матеріальних умовах, в зв'язку з хворобами та іншими побутовими негараздами. Їм надається матеріальна допомога.

За 2018 рік найбільше звернень надійшло від інвалідів І, ІІ та ІІ групи (66), від учасників та інвалідів війни, дітей війни, учасників бойових дій (69).

У  виконавчому комітеті  селищної  ради  виконуються вимоги щодо недопущення надання  неоднозначних, необґрунтованих, неповних  відповідей  за   зверненнями  громадян,  із  порушенням  строків, встановлених  законодавством. Вживаються  заходи, спрямовані  на  поліпшення  інформованості  населення  про  стан  роботи  зі  зверненнями  громадян, надається  правова  допомога  з цього питання.

Селищний голова                                                                                   А.Б.Рак

Аналіз звернень громадян за 2017-2018 рр.