gov.ua
державні сайти України

ІНФОРМАЦІЯ по роботі зі зверненнями громадян в І кварталі 2019 року

Дата: 03.04.2019 09:35

Діловодство за зверненнями громадян в селищній раді ведеться окремо від інших видів діловодства і покладається на загальний відділ виконавчого комітету селищної ради та працівника відділу, відповідального за роботу із зверненнями громадян (діловода).

Усі звернення громадян, що надходять до селищної ради, приймаються, проходять первинний розгляд й централізовано реєструються в день їх надходження у порядку, визначеному Інструкцією з діловодства за зверненнями   громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, у засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348 (далі - Інструкція), та Порядком, затвердженим рішенням виконавчого комітету Іршанської селищної ради від 26.10.2018 № 141.

Детальна інформація за зверненнями в І кв.2019