Оголошення про проведення конкурсу!

Дата: 08.02.2021 16:53

УМОВИ

проведення конкурсу

на зайняття вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування

спеціалістів Служби у справах дітей Іршанської селищної ради

Загальні умови

Посадові обов’язки

Виконання завдань щодо соціально-правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, вчинення дітьми правопорушень, з виконанням обов’язків з ведення бухгалтерського обліку та звітності.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 3900,00 грн., надбавка за вислугу років (за наявності стажу державної служби), надбавка за ранг державного службовця, інші надбавки, доплати та премії відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Закону України «Про місцеве самоврядування»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) письмову заяву про участь у конкурсі,

2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції" та електронну декларацію;

6) копію паспорта;

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Строк подання  документів протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: Житомирська область, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7.

Місце проведення конкурсу

смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7 сесійна зала

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону  особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Федоренко Ліна Ростиславівна