Результати конкурсного відбору надавачів соціальних послуг

Дата: 25.03.2021 15:32

Відділ соціального захисту населення Іршанської селищної ради повідомляє про результати конкурсного відбору надавачів пільгових стоматологічних послуг та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

22 березня 2021 року було проведено конкурс по відбору надавачів пільгових стоматологічних послуг та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів.

Претендентами, які подали заяви для участі у конкурсі, були КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОРОСТЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ та Комунальне підприємство «Хорошівська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка» (надавачі пільгових стоматологічних послуг), а також ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРВОЦВІТ-ФАРМ» (пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів).

Рішенням комісії шляхом одноголосного голосування прийнято визнати переможцями конкурсу:

- Комунальне підприємство «Хорошівська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка» (надавач пільгових стоматологічних послуг).

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕРВОЦВІТ-ФАРМ» (пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів).

Т.в.о.начальника відділу

соціального захисту населення

Іршанської селищної ради                                                                        Галина ВАСИЛЬЧУК