Селищний голова Сергій Сахненко привітав медичних працівників напередодні професійного свята

Дата: 17.06.2022 18:05

Сьогодні, 17 червня, напередодні професійного свята Дня медичного працівника відбулась зустріч з працівниками охорони здоров’я Іршанської громади. До Іршанського ЦПМСД завітав селищний голова Сергій Сахненко та начальник Відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Іршанської селищної ради Віктор Шиян. Голова привітав з професійним святом працівників охорони здоров’я, адресував теплі побажання щастя, мирного неба, міцного здоров’я та шани від людей, вручив грамоти і подяки Іршанської селищної ради. До вітань голови долучився Віктор Шиян та головний лікар ЦПМСД Олександр Набока, який висловив свою повагу до колективу та побажав витримки і наснаги у роботі.

День медичного працівника в Україні – це професійне свято всіх працівників медичної галузі. Людей, які готові і вдень, і вночі робити свою нелегку справу.

Ви - запорука нашого здоров’я. Низький уклін вам за вашу невтомну працю, щире і відкрите серце. До війни ви активно долали виклик пандемії коронавірусу. А сьогодні медичні працівники виконують надзвичайно важливу роль порятунку життів під час війни. Українські працівники охорони здоров'я демонструють величезний героїзм та мужність у нашій спільній боротьбі з російським агресором.

Слава Україні! Слава українським медикам!