Вічна пам’ять герою-земляку Кононученку Володимиру

Дата: 23.05.2023 12:06

Вічна пам’ять герою-земляку

Кононученку Володимиру

Сумна і трагічна звістка надійшла в нашу територіальну громаду :

старший стрілець-оператор 1механізованого відділення 1 механізованого взводу 3 механізованого батальйону військової частини xxxxx, старший солдат

Кононученко Володимир Миколайович

загинув смертю хоробрих 15 травня 2023 року  під час штурмових дій зі сторони противника  в районі населеного пункту Григорівка Бахмутського району  Донецької області, мужньо дотримуючись свого військового  обов’язку, захищаючи волю та незалежність України.

Народився 24.07.1985 року та все життя проживав в селищі Іршанськ. Закінчив місцеву школу, працював у МГЗК машиністом крокуючого екскаватора. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації став на військовий облік та був мобілізований у 2023 році. У Героя залишилися батьки, дружина та два маленьких синочки.

Намагаємося розділити горе… Висловлюємо співчуття рідним та близьким… Співпереживаємо… Схиляємо голови та коліна… Вічна і світла пам’ять…

Герої не вмирають!

(Церемонія прощання відбудеться на площі біля ПК «Титан». Церемонія поховання буде проходити в смт. Іршанськ. Дату та час повідомимо додатково)