Про результати чергового засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 02.12.2019 09:53

29 листопада, під головуванням селищного голови Анатолія Рака, відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

На порядок денний було винесено 18 питань, які стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Членами виконавчого комітету розглянуто: заяви громадян про надання матеріальної допомоги на лікування; житлові питання; питання про взяття на облік сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах; подання про подовження дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та встановлення режимів роботи та інші.

З метою створення належних умов для здійснення народним депутатом своїх повноважень, розглянувши заяву народного депутата України Т.М.Грищенко, виконавчим комітетом було прийнято рішення про виділення приміщення громадської приймальні за адресою вул. Гулія, 7, смт Іршанськ для здійснення особистих прийомів депутатом та, опосередковано, через помічника-консультанта щочетверга з 17:00 до 20:00.

За поданням ДП Коростенського ЛМГ «Шершнівське лісництво», виконавчим комітетом прийнято рішення про надання згоди на здійснення лісництвом виїзної торгівлі ялинками на території біля автостанції смт Іршанськ (вул.Гулія, 5а).

На засідання виконавчого комітету було запрошено директора КП «Центр соціальних послуг» Ларису Єрьоміну, яка надала інформацію щодо стану роботи з підопічними центру (одинокими малозабезпеченими громадянами похилого віку, інвалідами, ветеранами війни та праці), та запропонувала затвердити заходи по відзначенню на території громади Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Членами виконкому було запропоновано головному лікарю КНП «ЦПМСД» Олександру Набоці розглянути можливість розширення роботи денного стаціонару, його графіку роботи, переліку надання медичних послуг населенню, особливо враховуючи потреби людей похилого віку та соціально незахищених верств населення, вивчити дане питання та розглянути його на наступному засіданні виконавчого комітету.

Після розгляду всіх проектів рішень, членами виконавчого комітету було прийнято відповідні рішення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)