ПИТАННЯ СІМ'Ї, ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ, ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ТА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

ПИТАННЯ СІМ'Ї, ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ

ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Все,що треба знати про СНПК

Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційну пам’ятку з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

12:25:26 30.01.2024

Віктор Градівський взяв участь у відкритті Житомирського обласного форуму «Жінки, мир, безпека»

Сьогодні, 01 грудня, у Житомирі відбувся Житомирський обласний форум «Жінки, мир, безпека». Участь у заході взяли представники громад Житомирської області, правоохоронних структур, громадських організацій, активісти. Також до відкриття форуму долучивс заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський спільно з директоркою Департаменту соціального захисту населення ОВА Оленою Грищук.

08:41:15 04.12.2023