Іршанське комунальне підприємство

Комунальне підприємство "Іршанське комунальне підприємство"

адреса: смт Іршанськ, вул. Гулія, буд. 7

керівник: Ковальчук Олег Петрович

тел.: (04145) 4-43-44, 4-43-41

Підприємство надає послуги населенню з централізованого водопостачання та водовідведення, утримання будинків, споруд та внутрішньо-будинкових систем і прилеглих територій, вивезення ТПВ та ін.

До уваги мешканців багатоквартирних будинків смт Іршанськ!

З 1 січня поточного року вступив в силу Закон України «Про житлово-комунальні послуги» в частині управління багатоквартирним будинком. Відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» (зі змінами), 14 травня 2019 року було проведено конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку або співвласники яких не прийняли рішення про форму управління будинком в смт Іршанськ.

13:18 24.05.2019