Безбар'єрність

На виконання постанови КМУ від 26.05.2021 №537 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю» та листів Житомирської ОДА від 28.08.2021 №8451/1-21/21 та від 23.09.2021 №5326/2-21/35 щодо проведення моніторингу та оприлюднення матеріалів на офіційному сайті Іршанської селищної ради в окремому розділі «Безбар’єрність», відділ містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку надає відповідну інформацію в електронному варіанті за формою з додатком 1 та 2, що визначені постановою КМУ.

ДОДАТОК 1:

Іршанська селищна рада

Адміністративна будівля с. Добринь

Адміністративна будівля с. Мелені

Адміністративна будівля с. Шершні

Іршанська школа мистецтв

Іршанський Центр естетичного виховання

Іршанський заклад дошкільної освіти «Білочка»

Іршанський ліцей Житомирської області

Добринська гімназія Іршанської селищної ради Житомирської області

Комунальний неприбутковий заклад охорони здоров’я “Іршанський центр первинної медико-санітарної допомоги”

Ощадбанк

Міське відділення поштового зв'язку №12110

Найпростіше укриття

На виконання постанови КМУ від 26.05.2021 №537 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю» та листа Житомирської ОВА від 18.08.2021 №4728/2-22/36 щодо проведення моніторингу та оприлюднення матеріалів на офіційному сайті Іршанської селищної ради в окремому розділі «Безбар’єрність», відділ містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку надає відповідну інформацію в електронному варіанті за формою з додатком 1, що визначений постановою КМУ.

Інформація про проведення управителями об'єктів обстеження та оцінки ступеня безбар'єрності адміністративного приміщення

Безбар'єрність Іршанська територіальна громада

#Безбар’єрність: Люди, які пережили полон. Що варто врахувати при взаємодії

Насамперед слід коректно визначити людей, які пережили полон. Фахівці пропонують використовувати термін «ветерани / ветеранки, які пережили полон», не прив’язуючись до офіційного статусу, а враховуючи наявність досвіду перебування в полоні.

10:04:22 18.01.2024