Безбар'єрність

Адміністративна будівля с. Шершні

Іршанська школа мистецтв

Іршанський Центр естетичного виховання

Іршанський заклад дошкільної освіти «Білочка»

Іршанський ліцей Житомирської області

Добринська гімназія Іршанської селищної ради Житомирської області

Комунальний неприбутковий заклад охорони здоров’я “Іршанський центр первинної медико-санітарної допомоги”

Ощадбанк

Міське відділення поштового зв'язку №12110

Найпростіше укриття

На виконання постанови КМУ від 26.05.2021 №537 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю» та листа Житомирської ОВА від 18.08.2021 №4728/2-22/36 щодо проведення моніторингу та оприлюднення матеріалів на офіційному сайті Іршанської селищної ради в окремому розділі «Безбар’єрність», відділ містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку надає відповідну інформацію в електронному варіанті за формою з додатком 1, що визначений постановою КМУ.

Інформація про проведення управителями об'єктів обстеження та оцінки ступеня безбар'єрності адміністративного приміщення

На виконання постанови КМУ від 26.05.2021 №537 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю» та листів Житомирської ОДА від 28.08.2021 №8451/1-21/21 та від 23.09.2021 №5326/2-21/35 щодо проведення моніторингу та оприлюднення матеріалів на офіційному сайті Іршанської селищної ради в окремому розділі «Безбар’єрність», відділ містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку надає відповідну інформацію в електронному варіанті за формою з додатком 1 та 2, що визначені постановою КМУ.Фото без опису

Безбар'єрність Іршанська територіальна громада

#безбар’єрність: Як взаємодіяти з людиною, яка користується кріслом колісним. ІНФОГРАФІКА

Уявіть ситуацію: ви бачите, як людина на кріслі колісному намагається піднятися пандусом. Бажаючи допомогти, ви хапаєтеся за крісло і штовхаєте його вперед. Однак можете зіткнутися з різною реакцією на свої дії, навіть з агресією – якщо допомога непрохана.

16:47:13 23.05.2024

#безбарєрність: Освітній серіал «Безбар’єрна грамотність»

В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливостях безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг із боку держави та бізнесу тощо.

16:33:31 21.05.2024