Про скликання сесії Іршанської селищної ради

Відповідно   до   ст.46   Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»    06  жовтня    2020 року о 1000  год.  в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться  тридцять  шоста сесія  сьомого скликання.

11:07 25.09.2020

Про режим роботи Іршанської селищної ради 18.09.2020

До уваги відвідувачів Іршанської селищної ради! 18 серпня 2020 року працівники Іршанської селищної ради долучаться до міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day». Наша локація в цей день – селищне озеро, лісопаркова смуга за стелою на в’їзді до селища та вулиця Шевченка.

10:58 17.09.2020

УВАГА! Оголошено кампанію із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 546 від 21 серпня 2020 року на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

13:29 28.08.2020

Оголошення про проведення конкурсу

У зв’язку з тим, що Іршанська громада виборола право  в числі перших бути учасником пілотного проекту «Соціальна громада», необхідно вжити усіх заходів для забезпечення роботи програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» у відповідності до вимог чинного законодавства.

10:31 28.08.2020

Про початок розгляду та збору пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації – детального плану території по вул. Шевченка,11/1 в смт Іршанськ.

13:33 26.08.2020