Іршанська селищна рада

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!!!

Інформуємо, з 26.04.2021 року, введено додатковий рейс по маршруту "Хорошів - Коростень ч/з Іршанськ", обслуговування якого забезпечує перевізник ПП "РІМ-Богдан", відправленням із смт. Іршанськ у напрямку м. Коростень о 14.15 год., та у зворотньому напрямку із м. Коростень о 16.10 год.

14:41:03 14.04.2021

Увага! Сесія!

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 22 квітня 2021 року о 1500 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться 5 сесія VІІІ скликання.

16:18:17 08.04.2021

Конкурс на зайняття вакантних посад не відбувся!

Іршанська селищна рада інформує, що конкурс на зайняття вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування спеціалістів Служби у справах дітей Іршанської селищної ради не відбувся із-за відсутності кандидатів.

13:08:48 15.03.2021