Впроваджуємо рубрику ІНФОРМУЄМО

Враховуючи зміни в чинному законодавстві щодо надання послуг жителям багатоквартирних будинків, виникло ряд проблемних запитань.

14:01 18.11.2019

Безкоштовні екскурсії в музей українських домашніх ікон та Замок «Радомисль» для військових, їх родин та вихованців військових навчальних закладів!

09:34 15.10.2019

Про результати роботи комісії з проведення конкурсу на посаду директора Іршанського НВК "Гімназія-ДНЗ"

9 жовтня 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності, а саме директора Іршанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – дошкільний навчальний заклад».

13:21 10.10.2019