СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Рак Анатолій Борисович – Іршанський селищний голова.

Народився 12 лютого 1974 року у селі Усолуси Ємільчинського району Житомирської області. Громадянин України. Освіта – вища.

Освіта та служба в армії:

• 1981-1991 рр. – навчався у Іршанській загальноосвітній школі (нині – Навчально-виховний комплекс «Гімназія-ДНЗ).
  • 1991-1992 рр. – навчався у Київському технікумі готельного господарства по спеціальності «Правознавство».
  • 1992-1994 рр. – проходив службу у Прикордонних військах України на ОКПП «Буковина», Чернівецька область.
  • 1994-1995 рр. – продовжив навчання у Київському технікумі готельного господарства за спеціальныстю «Правознавство».
  • 1995-2001 рр. – навчався у Київській Академії праці і соціальних відносин та здобув кваліфікацію «Юрист».

Трудова діяльність:

• 1994-2004 рр. – працював юрисконсультом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.
  • 2004-2010 рр. – працював начальником юридичного відділу філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ПрАТ «Кримський ТИТАН».
  • З 30 жовтня 2010 року – обраний на посаду Іршанського селищного голови.

Громадська діяльність:

• 2002-2006 рр. – обирався депутатом Іршанської селищної ради IV скликання.
  • 30 жовтня 2010 року – обраний на посаду Іршанського селищного голови.
  • Позапартійний. Не судимий.

Сім’я:

• Одружений. Дружина – Рак (Фарафонова) Анжела Валентинівна (працює головним бухгалтером Іршанського НВК “Гімназія-ДНЗ”).
  • Син – Денис, 1996 р.н.