СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Рак Анатолій Борисович – Іршанський селищний голова.

Народився 12 лютого 1974 року у селі Усолуси Ємільчинського району Житомирської області. Громадянин України. Освіта – вища.

Освіта та служба в армії:

• 1981-1991 рр. – навчався в Іршанській загальноосвітній школі (нині – Навчально-виховний комплекс «Гімназія-ДНЗ").
  • 1991-1992 рр. – навчався в Київському технікумі готельного господарства за спеціальністю «Правознавство».
  • 1992-1994 рр. – проходив службу в Прикордонних військах України на ОКПП «Буковина», Чернівецька область.
  • 1994-1995 рр. – продовжив навчання в Київському технікумі готельного господарства за спеціальністю «Правознавство».
  • 1995-2001 рр. – навчався в Київській Академії праці і соціальних відносин та здобув кваліфікацію «Юрист».
  • 2012-2015 рр. - навчався в Національній академії державного управління при Президентові України та здобув кваліфікацію "Магістр державного управління" за спеціальністю "Місцеве самоврядування".

Трудова діяльність:

• 1994-2004 рр. – працював юрисконсультом Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.
  • 2004-2010 рр. – працював начальником юридичного відділу філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ПрАТ «Кримський ТИТАН».
  • З 30 жовтня 2010 року – обраний на посаду Іршанського селищного голови.

За період роботи на посаді Іршанського селищного голови проходив навчання з пдвищення кваліфікації за напрямками:

• у 2010 році - "Організація роботи сільського, селищного голови";
  • у 2011 році - "Запобігання і протидія проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування";
  • у 2013 році - "Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку".

Громадська діяльність:

• 2002-2006 рр. – обирався депутатом Іршанської селищної ради IV скликання.
  • 30 жовтня 2010 року – обраний на посаду Іршанського селищного голови.
  • Позапартійний. Представницький мандат відсутній. Не судимий.

Сім’я:

• Одружений. Дружина – Рак (Фарафонова) Анжела Валентинівна (працює головним бухгалтером Іршанського НВК “Гімназія-ДНЗ”).
  • Син – Денис, 1996 р.н., студент магістратури Державного університету "Житомирська політехніка"