Децентралізація

#Децентралізація: бізнес області сплатив 883 мільйони гривень єдиного податку

За інформацією ГУ ДПС у Житомирській області, суб’єкти господарювання Житомирщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, упродовж січня-серпня поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 883,0 млн гривень єдиного податку.

15:23:41 14.09.2023

1 млн грн на залучення жителів громад до процесів відбудови України - розпочався конкурс

Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс для громадських організацій, громадських спілок, органів самоорганізації населення (ОСН) та благодійних організацій «Сприяння участі жителів громад у процесах відбудови України».

10:25:02 14.07.2023

#НАДХОДЖЕННЯ: В області зареєстровано 3000 платників екологічного податку

Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області. За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.

08:08:55 13.07.2023