A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Іршанська селищна рада
Коростенський район, Житомирська область

Апарат ради

Голова Іршанської селищної ради – Сахненко Сергій Петрович
тел./роб.: 04145 4-41-67
тел./моб.: 050 446 0433
тел./факс: 04145 4-42-21 (приймальня)
e-mail:irshansk_rada@ukr.net


 

Перший заступник голови – Курилюк Василь Михайлович

тел./моб.: 067 813 71 64

e-mail: 0678137164@ukr.net


Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів – Ширченко Галина Іванівна

тел./роб.: (04145) 4-41-57

тел./моб.: 097 794 51 41

e-mail: irzast2020@gmail.com


Секретар Іршанської селищної ради – Денисенко Катерина Олексіївна

тел./роб.: (04145) 4-42-67

тел./моб.: 095 587 72 00

e-mail:secr_rada@ukr.net


Староста сіл Добринь, Ємилівка, Губенкове, Гута-Добринь – Малашенко Віта Григорівна

тел./моб.: 066 105 84 83


Староста сіл Мелені, Винарівка, Граби, Полянка - Грищенко Ніна Валентинівна

тел./моб.: 097 457 88 01


Староста сіл Шершні, Десятини, Старики - Ющенко Наталія Петрівна

тел./моб.: 067 368 48 39; 050 812 22 36


Староста сіл Ковалі, Красносілка - Чернявська Катерина Євгеніївна

тел./моб.: 096 094 32 17


Керуючий справами виконавчого комітету – Кручак Наталя Володимирівна

тел./роб.: (04145) 4-43-67

тел./моб.: 066 113 00 26

e-mail:vik_irsh@ukr.net


 

Відділ фінансів

начальник відділу - Микитенко Віктор Васильович

тел./моб.: 050 463 35 35


Відділ бухгалтерського обліку та звітності

начальник відділу - головний бухгалтер – Лобашова Світлана Франківна

тел./роб.: (04145) 4-42-61

тел./моб.: 050 766 93 44

e-mail:gol_buh@ukr.net

 

Спеціаліст І-ї категорії – Омельчук Інна Олександрівна

Спеціаліст І-ї категорії – Ющенко Наталія Миколаївна

Спеціаліст відділу – Козак Світлана Михайлівна


 

Загальний відділ

Діловод – Кулаківська Світлана Миколаївна
тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)

e-mail: dilo_irsh@ukr.net

Діловод – Макеєва Олена Володимирівна тел./моб.: 099 113 44 23

Діловод с. Добринь – Франчук Людмила Андріївна

Діловод с. Ковалі - Севостьянова Тетяна Олександрівна тел./моб.: 099 113 44 23

Діловод с. Мелені - Бондарчук Ніна Леонідівна

Діловод с.Шершні - Мазяр Надія Дмитрівна тел./моб.: 097 650 14 48

Спеціаліст з комп’ютерного обслуговування – Мельниченко Галина Володимирівна

тел./моб.: 096 890 52 59
e-mail: it_dep_irshanskaotg@ukr.net


 

Сектор з кадрових та правових питань

Спеціаліст І-ї категорії з кадрових питань – Завадська Ірина Петрівна
тел./роб.: (04145) 4-42-26

тел./моб.: 095 115 84 65

e-mail: okr_irsh@ukr.net

Спеціаліст сектору з юридичних питань  – Шамрай Євгеній Васильович

e-mail: salim2018is@ukr.net

тел./моб.: 096 211 31 20


 

Відділ земельних ресурсів, екології та інфраструктури

Начальник відділу – Романчук Наташа Борисівна

тел./роб.: (04145) 4-42-29

тел./моб.: 095 725 67 98

e-mail: zem_irsh@ukr.net

Спеціаліст І категорії – Прищепа Ірина Костянтинівна


 

Архівний сектор

Завідувач – Яремчук Ірина Андріївна 

тел./моб.: 099 137 30 40

e-mail: arhiv.irshansk@ukr.net

 


Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Т.в.о. начальника відділу – Демченко Ярослава Павлівна
тел.: (04145) 4-22-22
e-mail: irshansk.tsnap@gmail.com

Спеціаліст – Мазуренко Тетяна Миколаївна


Відділ військово-облікового бюро (ВОБ)

Завідувач – Коваленко Алла Михайлівна

тел./роб.: (04145) 4-41-24

тел./моб.: 097 858 27 33

e-mail: vob_irsh@ukr.net


 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІРШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Начальник – Федоренко Ліна Ростиславівна

тел./моб.: 096 571 72 66

e-mail: ssd_irshansktg@ukr.net


 

Відділ соціального захисту населення Іршанської селищної ради

Начальник відділу  – Васильчук Галина Миколаївна

тел./моб.: 097 539 27 47

e-mail: vszn2021@ukr.net

 


 

Відділ освіти, охорони здоров'я та соціально-культурної сфери

Начальник відділу – Закревська Наталія Михайлівна

тел./роб.: (04145) 4-21-11

тел./моб.: 066 886 06 18

e-mail: osvita_irshansk@ukr.net

Спеціаліст І категорії - Кайдалов Володимир Валентинович

Спеціаліст  І категорії – Смолянюк Наталя Петрівна

Головний бухгалтер - Рак Анжела Валентинівна

 


Адміністративно-господарський відділ

Завідувач господарством – Денисенко Анатолій Леонтійович

тел./роб.:04145 4-43-40

тел./моб.: 050 240 51 25

Водій – Барановський Анатолій Петрович

Водій с. Мелені - Грищенко Михайло Володимирович

Прибиральниця – Заруцька Галина Миколаївна

Прибиральник с. Добринь – Розум Ірина Дмитрівна

Прибиральник с. Мелені - Крошко Валентина Василівна

Прибиральник с. Ковалі - Заливан Зоя Анатоліївна

Прибиральник с. Шершні - Міненко Валентина Борисівна

Робітник з благоустрою - Лойко Олександр Анатолійович

Робітник з благоустрою - Костриця Олег Олександрович

Робітник з благоустрою с. Добринь - Талько Роман Анатолійович

Робітник з благоустрою с. Шершні - Обиход Юрій Володимирович

Опалювач с. Мелені - Груздюк Анатолій Іванович

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь