A A A K K K
для людей із порушенням зору
Іршанська селищна рада
Коростенський район, Житомирська область

Апарат ради

Голова Іршанської селищної ради – Сахненко Сергій Петрович
тел./роб.: 04145 4-41-67
тел./факс: 04145 4-42-21 (приймальня)
e-mail:irshansk_rada@ukr.net


 

Перший заступник голови – Курилюк Василь Михайлович

e-mail: 0678137164@ukr.net


Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів – Ширченко Галина Іванівна

тел./роб.: (04145) 4-41-57

e-mail: irzast2020@gmail.com


Секретар Іршанської селищної ради – Денисенко Катерина Олексіївна

тел./роб.: (04145) 4-42-67

e-mail:secr_rada@ukr.net


Староста Добриньського старостинського округу – Малашенко Віта Григорівна

 

Староста Меленівського старостинського округу - Грищенко Ніна Валентинівна

 


Староста Шершнівського старостинського округу - Ющенко Наталія Петрівна

 


Керуючий справами виконавчого комітету – Кручак Наталя Володимирівна

тел./роб.: (04145) 4-43-67

e-mail:vik_irsh@ukr.net


 

Відділ фінансів

Начальник відділу - Микитенко Віктор Васильович

e-mail: fin_viddil_irshansk@ukr.net

Спеціаліст відділу – Бондар Лілія Анатоліївна

Спеціаліст відділу – Мельник Віта Сергіївна


 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу - головний бухгалтер – Лобашова Світлана Франківна

тел./роб.: (04145) 4-42-61

e-mail:gol_buh@ukr.net

Спеціаліст І-ї категорії – Ющенко Наталія Миколаївна

Спеціаліст І-ї категорії – Козак Світлана Михайлівна

Спеціаліст І-ї категорії – Буджерак Наталія Володимирівна

Спеціаліст із проведення публічних закупівель – Малиновська Галина Петрівна


 

Відділ загальної та організаційної роботи 

Начальник відділу – Кучер Ірина Миколаївна

e-mail: zagal_irsh@ukr.net

Діловод – Кулаківська Світлана Миколаївна
тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)

e-mail: dilo_irsh@ukr.net

Діловод – Макеєва Олена Володимирівна 

Діловод с. Добринь – Франчук Людмила Андріївна

Діловод с. Ковалі - Чернявська Катерина Євгеніївна 

Діловод с. Мелені - Бондарчук Ніна Леонідівна

Діловод с.Шершні - Мазяр Надія Дмитрівна 

Завідувач господарством – Денисенко Анатолій Леонтійович

 

Спеціаліст І-ї категорії з комп’ютерного обслуговування – Мельниченко Галина Володимирівна
e-mail: it_dep_irshanskaotg@ukr.net

Архіваріус – Яремчук Ірина Андріївна 

e-mail: arhiv.irshansk@ukr.net

Завідувач військово-облікового бюро – 

тел./роб.: (04145) 4-41-24

e-mail: vob_irsh@ukr.net

Водій – Барановський Анатолій Петрович

Прибиральниця – Заруцька Галина Миколаївна

Прибиральник с. Добринь – Розум Ірина Дмитрівна

Прибиральник с. Мелені - Крошко Валентина Василівна

Прибиральник с. Ковалі - Заливан Зоя Анатоліївна

Прибиральник с. Шершні - Міненко Валентина Борисівна

Робітник з благоустрою - Дзюбук Юлія Миколаївна

Робітник з благоустрою - Костриця Олег Олександрович

Робітник з благоустрою с. Шершні - Обиход Юрій Володимирович

Робітник з благоустрою с. Мелені - Куцеконь Євгеній

Робітник з благоустрою - Лойко Олександр Анатолійович

Робітник з благоустрою с. Мелені - Грищенко Юлія Олексіївна

 

 


 

Сектор з кадрових та правових питань

Завідувач – Завадська Ірина Петрівна
тел./роб.: (04145) 4-42-26

e-mail: okr_irsh@ukr.net

Спеціаліст І-ї категорії з юридичних питань  –  

e-mail: 

 


 

Відділ земельних ресурсів, екології та ОНС

Начальник відділу – Романчук Наташа Борисівна

тел./роб.: (04145) 4-42-29

e-mail: zem_irsh@ukr.net

Спеціаліст І категорії – Прищепа Ірина Костянтинівна


 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Т.в.о. начальника відділу – Демченко Ярослава Павлівна
тел.: (04145) 4-22-22
e-mail: irshansk.tsnap@gmail.com

Спеціаліст І-ї категорії з питань формування та ведення реєстру територіальної громади – Закаржевська Анастасія Сергіївна

Спеціаліст І-ї категорії – Мазуренко Тетяна Миколаївна

Адміністратор – Вербицька Марія Миколаївна


 

Відділ містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку

Начальника відділу – Пуліновська Лариса Петрівна
тел.: 
e-mail: arkhitektura_irshansk@ukr.net

Спеціаліст – Ткачук Альона Андріївна


 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІРШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Начальник – Федоренко Ліна Ростиславівна

e-mail: ssd_irshansktg@ukr.net

Спеціаліст – Дячук Олена Петрівна


 

Відділ соціального захисту населення Іршанської селищної ради

Начальник відділу  – Васильчук Галина Миколаївна

e-mail: vszn2021@ukr.net

 Спеціаліст І-ї категорії– Костриця Наталя Сергіївна

Спеціаліст – Вальорко Оксана Володимирівна


 

Відділ освіти, охорони здоров'я та соціально-культурної сфери

Начальник відділу – Шиян Віктор Михайлович

 

e-mail: osvita_irshansk@ukr.net

Головний спеціаліст – Смолянюк Наталя Петрівна

Спеціаліст І категорії - Кайдалов Володимир Валентинович

Головний бухгалтер - Рак Анжела Валентинівна

 


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь