Символіка

СИМВОЛІКА (Герб та Прапор)

Логотип громади

Іршанської об’єднаної територіальної громади

Логотип Іршанської громади зображено у вигляді одного концептуального елементу та напису «Іршанська громада». Елемент логотипу поєднує в собі:

- Верхня частина елементу – символізує схематичне зображення териконів та лісів.

а) терикони – промисловий напрямок громади (добування ільменіту та каміння);

б) ліси – географічне розташування громади серед Поліських лісів.

- Нижня частина елементу – схематично відображає хвилі річки Ірша, вздовж якої розміщується громада та носить назву адміністративний центр – Іршанськ.

про порядок використання логотипу

Іршанської  об’єднаної територіальної громади

І. Загальні положення

1.1. Це положення розроблено у відповідності до ст. 22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1.2. Положення визначає зміст, опис та порядок використання Іршанської селищної об’єднаної територіальної громади.

1.3. Логотип є офіційним символом Іршанської об’єднаної територіальної громади.

ІІ. Розміщення логотипу

2.1. Репродукція та тиражування логотипу здійснюється :

– у вигляді кольорового та чорно-білого зображення;

– довільною технікою виконання та з різноманітних матеріалів.

2.2.Зображення логотипу може бути використане:

- для оформлення: сторінок офіційного веб-сайту Іршанської селищної ради, офіційної електронної скриньки, сторінки Facebook;

- при виготовленні різного виду друкованої та рекламно-сувенірної продукції: почесних грамот, листів подяки, вітальних листівок, конвертів, запрошень, бланків, проспектів та інших видів друкованої продукції, сувенірів;

- як елемент святкового оформлення під час урочистих церемоній та свят (День селища, фестивалі, виставки, військово-спортивні змагання та ін.).

ІІІ. Інші положення

3.1. Виключні права на використання  Логотипу належать Іршанській селищній раді.

3.2. Не дозволяється без спеціального дозволу і письмового погодження з селищною радою використання Логотипу у випадках, не передбачених цим Положенням.

3.3. Іршанська селищна рада має право вимагати припинення несанкціонованого використування Логотипу Іршанської об’єднаної територіальної громади і відшкодування заподіяної цим шкоди у порядку, встановленому чинним законодавством.

3.4. У разі порушення юридичними та фізичними особами цього Положення вони несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

3.5. Контроль за виконанням даного Положення покладається на голову виконавчого комітету селищної ради.