ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

1) Нормативно-правова база

2) Нормативна база Іршанської селищної ради:

2.1. Рішення виконавчого комітету від 26.10.2018 № 141

2.2. Порядок розгляду письмових звернень громадян в Іршанській селищній раді

2.3. Порядок організації особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом Іршанської селищної ради

2.4. Зразок звернення громадян

2.5. Електронна петиція

2.6. Електронне звернення

Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2022 року

Діловодство за зверненнями громадян в селищній раді ведеться окремо від інших видів діловодства і покладається на загальний відділ виконавчого комітету селищної ради та працівника відділу, відповідального за роботу із зверненнями громадян (діловода).

14:56:28 12.01.2021

Про розгляд електронної петиції щодо побудови скейт-парку в смт Іршанськ

Відповідно до ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» щодо  електронної петиції, порядку її подання та розгляду, з метою розгляду поданої на веб-сайті Іршанської селищної ради електронної петиції щодо побудови скейт-парку в смт Іршанськ, постійна комісія Іршанської селищної ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища  рекомендує виконавчому комітету селищної ради вирішити питання щодо побудови скейт-парку в смт Іршанськ та пропонує доручити виконавчому комітету селищної ради:

15:30:28 29.05.2019