Комунальний заклад позашкільної освіти "Центр естетичного виховання"

Адреса: 12110, Житомирська обл., Хорошівський р-н, смт. Іршанськ, вул. Шевченка, буд. 11

Керівник: Шульга Лідія Миколаївна

Двері Іршанського центру естетичного виховання, який знаходиться в приміщенні початкової школи, гостинно відкриті для всіх дітей, які у вільний від уроків час хочуть навчатися малювати, співати, грати на фортепіано, займатися бісероплетінням, виготовляти вироби з паперу, випалювати по дереву, в'язати спицями і гачком, шити м'які іграшки, іншими словами - хто бажає створювати красу своїми руками.