ДЮСШ "ІРШАНСЬК"

Керівник: Литвинчук Олександр Павлович

Телефон: (04145) 4-41-66

Вид діяльності: фізкультурно-спортивні та оздоровчі громадські об’єднання

Адреса:  12110, Житомирська область, Коростенський район, смт.Іршанськ, вул.Шевченка, буд.7

Радіємо новим досягненням наших плавців: як іршанці підкорювали відкриту воду

В суботу 1 серпня 2020 року в місті Житомир відбувся V міжнародний турнір «TETERIV OPEN» з плавання на відкритій воді, в яких вже третій рік поспіль приймають участь іршанські плавці. Цього разу за команду Іршанська виступило 8 спортсменів.

13:39:28 03.08.2020

Радію, коли мене випереджують мої вихованці.

Українська академія спорту кожен рік обирає «Героїв спортивного року» в різних номінаціях. Якби в нашій громаді був започаткований цей спортивний «Оскар» для відзнаки найкращих, то щонайменше двоє спортсменів отримали б нагороди в декількох номінаціях: «Кращий спортсмен», «Спортсменка року»; «Сенсація року»; «Надія спортивного Іршанська»; «Зірка, що сходить»...

13:19:14 29.05.2020

Іршанські плавці впевнено заявили про себе!

13-14 грудня в басейні ДЮСШ «Авангард» (м. Житомир) проходив 50-й Турнір з плавання пам’яті Н.Сосніної. У змаганнях брали участь плавці з різних міст: Бровари, Київ, Рівне, Бориспіль, Вінниця, Житомир. В змаганнях вперше(!!!) за всю історію існування ДЮСШ «Іршанськ» наші спортсмени-плавці також прийняли участь.

13:22:06 17.12.2019