Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Іршанська школа мистецтв"

Керівник: Злобіна Тамара Леонідівна

Телефон: (04145) 4-43-59

Вид діяльності: освіта в сфері культури

Адреса:  12110, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Іршанськ, вул.Шевченка, буд.17

Влада Россол: «Музика – частина мене»

Ніколи не забуду той день, коли до нашої  школи мистецтв привели маленьку дівчинку Владу, яка дуже любила співати. Співала на уроці хору, співала після нього і дорогою додому. Вже через рік я набралася сміливості й випустила її на велику сцену з дуже складною піснею, яку вона блискуче виконала та вразила глядачів. Потім вона на кілька років виїхала з батьками до іншого міста, де продовжила  займатися музикою, а після повернення до Іршанська здобула 3 місце у конкурсі «Великодні дзвони», брала участь у багатьох концертах, конкурсах, фестивалях. Цьогоріч Влада завершує навчання у школі мистецтв. Ми маємо надію, що всі її найбільші досягнення попереду.

13:52 29.05.2020

Переймаємо досвід інклюзивної початкової мистецької освіти

Викладач образотворчого мистецтва Іршанської школи мистецтв Тетяна Жендицька  днями відвідала семінар-практикум, який відбувся у місті Харків в рамках Міжнародного проекту «Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти ARTS FOR HEARTS: Одеса-Харків-Львів-2019». Мета марафону - стимуляція розвитку інклюзивної мистецької освіти в початкових мистецьких закладах країни, а конкретна ціль – узагальнення та систематизація педагогічного досвіду викладачів, що працюють з особливими дітьми, а також формування позитивного ставлення суспільства, викладацько-учнівської спільноти до інклюзивної освіти в мистецькій школі.

13:21 26.11.2019