Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Іршанська школа мистецтв"

Керівник: Злобіна Тамара Леонідівна

Телефон: (04145) 4-43-59

Вид діяльності: освіта в сфері культури

Адреса:  12110, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Іршанськ, вул.Шевченка, буд.17

Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв "ЛАВИНА ТАЛАНТІВ"

4 травня 2019 року в місті Києві відбувся Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв "Лавина талантів", на якому хореографічний колектив "Дивоцвіт" Іршанської школи мистецтв отримав звання Лауреата ІІ премії за вже славетну композицію "Поліська гулянка" в номінації "Ювенали. Народний танець".

13:51 06.05.2019

Вітаємо з перемогою!

20 квітня відбувся VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Сяйво Первоцвітів" у м.Києві, де учні Іршанської школи мистецтв стали переможцями:

12:59 22.04.2019

ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ 2019

13 квітня 20019 року в актовій залі та аудиторіях Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка відбувся XІІ обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді «Великодні дзвони 2019», який проводиться з метою активізації творчих здібностей старшокласників, популяризації народної пісні та української естрадної пісні, сучасної та народної хореографії, підтримання різноманітних форм музичного фольклору, образотворчого та прикладного мистецтва.

16:46 16.04.2019

АНОНС

17 травня 2019 року Іршанська школа мистецтв святкуватиме свій 50-річний ювілей!

10:13 15.04.2019

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В КРАЇНІ КАЗОК

Для дітей нашого селища та вихованок Новоборівського дитячого будинку-інтернату на сцені Палацу культури та спорту 23 грудня відбулась дитяча новорічна вистава-казка під назвою «Новорічні пригоди в країні казок».

16:17 29.03.2019