Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Іршанська школа мистецтв"

Керівник: Злобіна Тамара Леонідівна

Телефон: (04145) 4-43-59

Вид діяльності: освіта в сфері культури

Адреса:  12110, Житомирська область, Коростенський район, смт. Іршанськ, вул.Шевченка, буд.17

Канікули - з перемогами та нагородами!

Хоча канікули - це період відпочинку, проте учні Іршанської школи мистецтв та їх викладачі наполегливо завойовують нові призові місця  в Міжнародних, Всеукраїнських та обласних мистецьких конкурсах.

15:10:20 20.08.2020

"Дивоцвіт" в Болгарії

З 9 по 16 серпня  хореографічний колектив Іршанської школи мистецтв «Дивоцвіт» під керівництвом Світлани Ковриги підкорювали своїми талантами та драйвом сусідню і дружню нам країну Болгарію, де в місті  Камчія  відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Samocvity AQWA FEST».

14:27:24 20.08.2020

Влада Россол: «Музика – частина мене»

Ніколи не забуду той день, коли до нашої  школи мистецтв привели маленьку дівчинку Владу, яка дуже любила співати. Співала на уроці хору, співала після нього і дорогою додому. Вже через рік я набралася сміливості й випустила її на велику сцену з дуже складною піснею, яку вона блискуче виконала та вразила глядачів. Потім вона на кілька років виїхала з батьками до іншого міста, де продовжила  займатися музикою, а після повернення до Іршанська здобула 3 місце у конкурсі «Великодні дзвони», брала участь у багатьох концертах, конкурсах, фестивалях. Цьогоріч Влада завершує навчання у школі мистецтв. Ми маємо надію, що всі її найбільші досягнення попереду.

13:52:55 29.05.2020

Переймаємо досвід інклюзивної початкової мистецької освіти

Викладач образотворчого мистецтва Іршанської школи мистецтв Тетяна Жендицька  днями відвідала семінар-практикум, який відбувся у місті Харків в рамках Міжнародного проекту «Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти ARTS FOR HEARTS: Одеса-Харків-Львів-2019». Мета марафону - стимуляція розвитку інклюзивної мистецької освіти в початкових мистецьких закладах країни, а конкретна ціль – узагальнення та систематизація педагогічного досвіду викладачів, що працюють з особливими дітьми, а також формування позитивного ставлення суспільства, викладацько-учнівської спільноти до інклюзивної освіти в мистецькій школі.

13:21:31 26.11.2019