Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Іршанська школа мистецтв"

Керівник: Злобіна Тамара Леонідівна

Телефон: (04145) 4-43-59

Вид діяльності: освіта в сфері культури

Адреса:  12110, Житомирська область, Хорошівський район, смт. Іршанськ, вул.Шевченка, буд.17

Переймаємо досвід інклюзивної початкової мистецької освіти

Викладач образотворчого мистецтва Іршанської школи мистецтв Тетяна Жендицька  днями відвідала семінар-практикум, який відбувся у місті Харків в рамках Міжнародного проекту «Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти ARTS FOR HEARTS: Одеса-Харків-Львів-2019». Мета марафону - стимуляція розвитку інклюзивної мистецької освіти в початкових мистецьких закладах країни, а конкретна ціль – узагальнення та систематизація педагогічного досвіду викладачів, що працюють з особливими дітьми, а також формування позитивного ставлення суспільства, викладацько-учнівської спільноти до інклюзивної освіти в мистецькій школі.

13:21 26.11.2019