A A A K K K
для людей із порушенням зору
Іршанська громада
Коростенський район, Житомирська область

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Не варто вважати, що жертвами сучасних работорговців стають люди з низьким освітнім рівнем – як свідчить статистика. Потрапити в рабство може будь-хто.

За посиланням нижче можна переглянути відео про шляхи потрапляння в тенета торгівців людьми.

https://www.youtube.com/watch?v=dfQWR_SoH3c

https://www.youtube.com/watch?v=G_tF5pMIZEY

Якщо Ви постраждали від торгівлі людьми за кордоном або в межах України, зателефонуйте за телефоном Департаменту боротьби з торгівлею людьми МВС України  тел. (044) 374-37-79 (пн – суб з 09:00 до 18:00)

або   Відділ протидії торгівлі людьми  Мінсоцполітики України за тел. (044) 287 38 46,  (044) 289 55 57  (пн – пятниця  з 09:00 до 18:00)

В екстрених випадках та стосовно розшуку осіб, зниклих за кордоном, можна звернутися на гарячу лінію Укрбюро Інтерполу  тел. (044) 254-98-36 (цілодобово)

Крім того, отримати інформацію та допомогу, дізнатися про свої права під час навчання, роботи, подорожі чи життя за кордоном можна скориставшись інтернет ресурсом Міжнародної організації з міграції (http://iom.org/ua) або зателефонувавши до Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0-800-505-501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні пн-пт з 10:00 до 21:00, сб з 10:00 до 18:00)  або 527 безкоштовно з номерів life:), Київстар, Beeline та MTS.

Подбайте про власну безпеку заздалегідь!

План порятунку або покрокова інструкція

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

 

Легальне працевлаштування за кордоном:

Законодавство у сфері протидії людьми:

 

Куди звернутись у випадку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, перші кроки

Міністерство соціальної політики України, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми звертає увагу, що ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ — ЦЕ СУЧАСНЕ РАБСТВО! Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави. Якщо: Вас силою примушували працювати; Вам не виплатили обіцяної заробітної плати; У Вас відібрали паспорт чи інші документи;  Вас насильно утримували, контролювали;  Вам погрожували, шантажували;  Вас змушували до жебрацтва;  Вас втягнули у проституцію, порнобізнес;  Ви стикнулись з обманом, насильством ВИ СТАЛИ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ.  В такому випадку необхідно звернутися за місцем перебування до місцевої держадміністрації та правоохоронних органів або зателефонувати на цілодобову „гарячу лінію” за телефонним номером 15-47. Національна соціальна сервісна служба України опікується питанням запобігання та протидії торгівлі людьми: приймає рішення про встановлення / відмову у встановленні, продовження / відмову у продовженні, позбавлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми; проводить аналіз діяльності суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми; координує та контролює діяльність закладів, що надають допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми, в тому числі направляє до закладу осіб, які постраждали від торгівлі людьми за кордоном та повертаються в Україну, в разі необхідності надання їм тимчасового притулку; проводить заходи, спрямовані на усунення передумов торгівлі людьми.

13:59:05 21.07.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь