Звіт-випуск Іршанської школи мистецтв.

Дата: 21.05.2021 14:23

20 травня в Іршанську на базі Палацу культури і спорту Іршанського ГЗК відбувся творчий звіт-випуск хореографічних колективів «VERES», «Дивоцвіт» відділу хореографії та образотворчого мистецтва Іршанської школи мистецтв. Цього року свідоцтво про закінчення Іршанської школи мистецтв отримали 54 випускники.  Юні артисти вкотре продемонстрували свою майстерність та артистизм. Глядацьку аудиторію заінтригували цікаві хореографічні постановки, запальні ритми та оновлені  колоритні костюми.   Свято мистецтва, шлях до якого лежав через перемоги на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах-фестивалях, через велику працю керівників колективів Світлани Можаровської, Олени Єрмакової, Світлани Ковриги  та юних танцюристів, сьогодні зарядило глядачів позитивом і оптимізмом. Яскравості святу додали  наймолодші зірочки та випускники школи мистецтв. У  концерті  колективи показали 20 танцювальних номери, які виконали учасники різних вікових груп. Програма включала в себе класичні танці,  українські народні танці, танці народів світу, сучасні танці, танці дитячої тематики та ін.

Глядацька зала не змовкала від оплесків, артисти дарували глядачам свій  професіоналізм, створюючи на сцені атмосферу яскравого свята танцю, краси і творчості. У фойє ПК і С була представлена виставка художніх робіт вихованців образотворчого відділу, викладачем якого є Жендицька Тетяна. Кожна робота - це справжній витвір мистецтв, який вражав високою майстерністю та сучасністю.

Дякуємо усім організаторам свята, бажаємо успіхів, творчого натхнення та невичерпного джерела енергії.