2024

28 серпня 2024 року відбулося засідання постійної комісії Іршанської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики.

28 серпня 2024 року о 15:00 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбулося засідання постійної комісії Іршанської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики.

09:03:38 29.08.2024

27 серпня 2024 року відбулося засідання постійної комісії  Іршанської селищної ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

27 серпня 2024 року о 14:00 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбулося засідання постійної комісії  Іршанської селищної ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

13:05:12 28.08.2024

26 серпня 2024 року відбулося спільне засідання постійних комісій Іршанської селищної ради

26 серпня 2024 року о 1500 год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбулося спільне засідання постійної комісії Іршанської селищної ради з питань з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, антикорупційної діяльності та з гуманітарних питань і постійної комісії Іршанської селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва транспорту, зв’язку та сфери послуг.

12:13:54 27.08.2024