gov.ua

Денисенко К.О.

Дата: 20.02.2019 15:51

про результати перевірки

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Іршанською селищною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Денисенко Катерини Олексіївни. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Денисенко Катерини Олексіївни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».