Лобашова С.Ф.

Дата: 20.02.2019 14:10

ПОВІДОМЛЕННЯ

06 жовтня 2016 року в Іршанській селищній раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:
Начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера – Лобашової Світлани Франківни.
Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Лобашової С.Ф. додаються.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про результати перевірки

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Іршанською селищною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Лобашової Світлани Франківни. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Лобашової Світлани Франківни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».