Спорт для всіх – спільна турбота

Дата: 21.02.2019 15:41

У період з 1 по 30 квітня 2019 року в Україні стартує місячник упорядкування та облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

Цей захід має на меті покращення умов для систематичних занять фізкультурою і масовим спортом, активізацію процесів будівництва, ремонту та облаштування відкритих спортивних майданчиків за місцем проживання і в місцях масового відпочинку, мобілізацію учнівської молоді, працівників підприємств, установ і організацій для виконання робіт із приведення в належний стан до весняно-літнього сезону спортивних споруд.

Іршанська селищна рада запрошує всіх мешканців громади до участі в упорядкуванні спортивних майданчиків.

В нашій громаді загальну організацію та координацію проведення місячника здійснюватиме Іршанська селищна рада спільно з ДЮСШ «Іршанськ», ФСК «Іршанськ»,  у співпраці з КП «Іршанське КП». Також пропонуємо долучитись громадським організаціям «Іршанський Актив», «Патріот», підприємствам, установам, організаціям, підприємцям та мешканцям громади.

Працівниками селищної ради буде проведено роботу: визначено стан спортивних майданчиків, обсяг робіт та їх ресурсне забезпечення.

Попередньо до плану заходів місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» планується включити:

- поточний ремонт майданчика з синтетичним покриттям в мікрорайоні по вул. Корольова;
- ремонт майданчика з вуличними тренажерами на території гімназії Іршанського НВК;
- облаштування волейбольного майданчика в пляжній зоні селищного озера;
- розміщення у селищі інформаційних стендів, де будуть висвітлюватись спортивні новини.

Як і завжди, важливим питанням у проведенні ремонту та облаштуванні об’єктів постає матеріальне забезпечення та фінансування. Левова частка коштів буде виділена з місцевого бюджету на придбання матеріалів для ремонту.

Сподіваємось на плідну співпрацю з промисловими  підприємствами  громади, спонсорами та меценатами громади.

Та найголовніше - на самих мешканців будинків, у чиїх дворах знаходяться майданчики.

Із великим проханням звертаємося до усіх іршанців! Не залишайтесь байдужими, долучайтеся до покращення умов, у яких зростають наші діти. Разом ми будемо поступово йти до нашої спільної мети – облаштування гідної території для зростання і розвитку наших дітей.

Так, конструкції, гойдалки, лави для сидіння ламаються, як і за терміном використання, так і завдяки «допомозі» бешкетливої молоді… Але це не привід опускати руки і ставити клеймо «все одно зламають». Аби не зламали, не соромтесь та зробіть зауваження порушнику. Якщо можете відремонтувати щось власними силами – спробуйте! Тільки так ми з вами можемо говорити про розвиток нашого суспільства, адже діти та молодь – це тільки відображення нашої поведінки.

Чому вчити - байдужості чи активності – вирішувати вам!

Усі, хто бажає допомогти, просимо звертатись за телефоном:

050 240-51-25 (Анатолій Леонтійович Денисенко)

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)