ФЕЄРВЕРК ОВАЦІЙ – НА ФЕСТИВАЛІ «ФЕЄРВЕРК ТАНЦЮ»

Дата: 29.03.2019 16:08

http://irshansk-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_0095.jpgЩе один привід пишатись нашою талановитою молоддю і її наставниками!

17 жовтня 2018 року в обласній філармонії імені Святослава Ріхтера відбувся    V обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Феєрверк танцю», в якому взяли участь танцювальні колективи Іршанської школи мистецтв.

І знову з перемогами, з позитивними емоціями та ще більшою впевненістю у своїх силах:

• зразковий художній колектив ансамбль танцю “Veres” (керівники Можаровська С.М., Єрмакова О.В., Сахненко І.Ю.) нагороджений Дипломом та кубком Абсолютного Переможця  за абсолютну перемогу в V обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва “Феєрверк танцю”;
  • хореографічний колектив “Дивоцвіт” (керівник Коврига С.Б.) нагороджений  Дипломом та кубком за І місце у V обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва “Феєрверк танцю”.

Як розповідають самі керівники танцювальних колективів: «Ми не очікували такої реакції журі та глядачів залу. То був справжній феєрверк овацій».

Можна лише уявити, що відчували діти, коли стояли на сцені під бурхливі оплески, коли розумієш, що той час та зусилля, які віддаються заняттям танцями, не даремні. Звичайно, треба віддати належне і керівникам танцювальних колективів, адже результат їх роботи говорить сам за себе. Лише коли людина займається справою, яку любить, то і результат цієї роботи вражає.

Іршанська селищна рада бажає нашим переможцям нових вражаючих перемог та звершень! Прикрашайте цей світ та прославляйте своє селище!

Встановлюйте перед собою найамбітніші цілі і сягайте їх впевнено і красиво, а селищна рада готова підтримати вас у цьому.

Вітаємо з перемогою!

Т. Чистоєдова-Римар