НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В КРАЇНІ КАЗОК

Дата: 29.03.2019 16:17

Фото без описуДля дітей нашого селища та вихованок Новоборівського дитячого будинку-інтернату на сцені Палацу культури та спорту 23 грудня відбулась дитяча новорічна вистава-казка під назвою «Новорічні пригоди в країні казок».

Складно навіть уявити, що участь у виставі прийняли близько 300 дітей-вихованців Іршанської школи мистецтв. Яскрава вистава, запальні танці, веселі пісні, казкові герої – все це зробило свято незабутнім як для дітей, так і їх батьків та гостей свята.

Проте, найбільш очікуваним та бажаним було свято для дівчат з Новоборівського будинку-інтернату, які вже не вперше приїздять на новорічні свята до Іршанську.

Бувають моменти, коли всі – і дорослі, і малі – бажають вірити у казку. І саме новорічні свята своєю атмосферою спонукають нас до цього.

Тож давайте вірити у дива, адже їм є місце в ЦЬОМУ ЖИТТІ!

Т.Чистоєдова-Римар