РАЗОМ НА СУБОТНИК!

Дата: 03.04.2019 13:38

Стартував місячник упорядкування та облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

Нагадуємо, організацію та координацію проведення місячника здійснюватиме Іршанська селищна рада спільно з ДЮСШ «Іршанськ», ФСК «Іршанськ»,  у співпраці з КП «Іршанське КП».

До плану заходів місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» включено:

- поточний ремонт майданчика з синтетичним покриттям в мікрорайоні по вул. Корольова;
- ремонт майданчика з вуличними тренажерами на території гімназії Іршанського НВК;
- облаштування волейбольного майданчика в пляжній зоні селищного озера;
- розміщення у селищі інформаційних стендів, де будуть висвітлюватись спортивні новини.

Також, у рамках загальнообласної толоки, в нашій громаді місцем для толоки 20.04.2019 року визначено прибережну територію селищного озеро в смт Іршанськ, в якій братимуть участь працівники селищної ради, представники комунальних закладів громади, учнівська молодь.

Згідно рішення виконавчого комітету № 39 від 22.03.19 «Про проведення суботника» доручено підприємствам, приватним підприємцям, організаціям провести суботники по прибиранню територій до 26.04.2019 року.

Депутатам селищної ради рекомендовано провести організаційну роботу по прибиранню територій біля будинків, ліквідації стихійних сміттєзвалищ на відповідних округах, залучити до цієї роботи громадськість та молодь.

Пропонуємо ВСІМ долучитись до флешмобу, який набрав популярність в соціальних мережах, а саме фотофіксація території до облаштування (прибирання) та після. Ваші фотозвіти ми обовязково розмістимо на офіційному сайті селищної ради https://irshanska-gromada.gov.ua/ та на сторінці у Facebook. Фото надсилати на e-mail: dilo_irsh@ukr.net

Як завжди, із великим проханням звертаємося до всіх мешканців громади! Не залишайтесь байдужими, долучайтеся до покращення умов, у яких живемо ми самі та в яких зростають наші діти.

Усі, хто бажає допомогти, просимо звертатись за телефоном:

050 240-51-25 (Анатолій Леонтійович Денисенко)