Перемога в конкурсі "Земля- наш спільний дім"

Дата: 04.04.2019 08:35
Кількість переглядів: 2088

Фото без опису21 березня 2019 року команда екологів Іршанського НВК взяла участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти "Земля - наш спільний дім" та виборола перемогу!

А за підсумками обласного етапу конкурсу, який відбувся з 26 по 28 березня, колектив екологічної просвіти Іршанського НВК виборов ІІІ місце.

Нагадаємо, конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Вітаємо учасників команди з перемогою, бажаємо вагомих результатів в наступних конкурсах та гідно заявляти про себе, свій навчальний заклад та свою громаду в цілому!