Вболіваємо за нашу команду юних футболістів, які гратимуть на всеукраїнських змаганнях з футзалу!

Дата: 10.04.2019 15:43

Нагадаємо, 22 лютого 2019  року наша команда футболістів здобула титул чемпіона Житомирської області з футзалу  серед юнаків 2006-2007 р.н. і вийшла в зональні змагання України.

Отже, 11 квітня наші хлопці їдуть на фінальні змагання чемпіонату ГО «ВФСТ «Колос»,  які проходитимуть в Дніпропетровській області (смт Покровське) з 11 по 14 квітня 2019 року.

Витрати на проживання і харчування команди компенсує селищна рада, адже одним із пріоритетних завдань для розвитку Іршанської ОТГ є створення умов і можливостей для виховання здорової і спортивної молоді.

Значну фінансову допомогу для нашої команди надали ТзОВ «Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» та ТзОВ «Валки-Ільменіт».

ДЮСШ «Іршанськ» вдячні за підтримку спортивної молоді та сприяння розвитку спорту в громаді керівникам вищезгаданих підприємств - Голіку В.П. та Бондару І.К.

Залишається лише вболівати за наших спортсменів:

Сотника Дмитра

Чумака Матвія

Зубрицького Артема

Переберіна Гліба

Прокопчука Олександра

Куліша Владислава

Синицю Дениса

Коса Дмитра

Бутрика Владислава

Свінціцького Нікіту

Нечипоренка Дмитра

Войтенка Андрія

та побажати і хлопцям, і тренерам - спортивного азарту, куражу, вдачі, хай кожен їх  удар по воротах суперника буде результативним.

Грайте і отримуйте від своєї гри лише позитивні емоції.

А ми чекаємо на вас вдома з будь-яким результатом. Бо для нас ви вже – ПЕРЕМОЖЦІ!