Бронза на всеукраїнських змаганнях з футзалу!!!

Дата: 16.04.2019 08:52

Щиро вітаємо команду Іршанської ДЮСШ за підтримки вихованців з Хорошівської ДЮСШ, які стали призерами у фінальних змаганнях чемпіонату ГО «ВФСТ «Колос» з футзалу та з гідністю вибороли бронзу!

Пишаємось ними, вдячні тренерам Віктору Панченко, Юрію Карповичу, Андрію Муському та батькам юних спортсменів за виховання справжніх, мужніх, талановитих юнаків.

Впевнені, що ми ще почуємо імена цих хлопців, хтось із них, можливо, захоче пов’язати своє життя з професійним футболом…

Запам’ятайте їх імена:

Сотник Дмитро

Чумак Матвій

Зубрицький Артем

Переберін Гліб

Прокопчук Олександр

Куліш Владислав

Синиця Денис

Кос Дмитро

Бутрик Владислав

Свінціцький Нікіта

Нечипоренко Дмитро

Войтенко Андрій.

Бажаємо їм подальших успіхів і в спортивному, і в повсякденному житті. Пишаємось кожним з них! Чекаємо нових перемог і звершень!

А наостанок зауважимо, що спорт, зокрема і футбол, організовує, розвиває, стимулює людину, допомагає долати труднощі, вчить бути командним гравцем, відповідати за свої вчинки, перейматись долею команди в цілому.

Тому Іршанська селищна рада прагне і надалі підтримувати і розвивати молодіжне спортивне життя в нашій громаді, адже спортивна молодь – це здорова, красива молодь, а значить і щаслива молодь.