ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ 2019

Дата: 16.04.2019 16:46

Фото без опису13 квітня 20019 року в актовій залі та аудиторіях Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка відбувся XІІ обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді «Великодні дзвони 2019», який проводиться з метою активізації творчих здібностей старшокласників, популяризації народної пісні та української естрадної пісні, сучасної та народної хореографії, підтримання різноманітних форм музичного фольклору, образотворчого та прикладного мистецтва.

Учасниками фестивалю є молодь віком від 14 до 18 років.

Фестиваль проводиться у номінаціях: «Народна пісня», «Народний танець», «Інструментальне мистецтво», «Естрадна пісня», «Сучасний танець», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Графічний дизайн», «Художнє читання», «Кіно-, телемистецтво».

Вихованці Іршанської школи мистецтв на цьому фестивалі гідно презентували наш заклад:

• Хореографічний колектив «Верес» здобув ІІ місце в номінації «Сучасна хореографія»;

• Фортепіанний ансамбль у складі Лабатія Андрія та Надєждіної Тавіфи  здобув ІІ місце в номінації «Інструментальне мистецтво»;

• Хореографічний колектив «Верес» отримав ІІ місце в номінації «Народний танець»;

• Россол Владислава виборола ІІІ місце в номінації «Естрадна пісня».

Вихованці Іршанської школи мистецтв вкотре доводять високий рівень закладу, майстерність і відданість справі викладацького складу школи, нескінченний запас талановитої молоді. Пишаємось!!!