ДЯКУЄМО ЗА ЧИСТОТУ ТА ОХАЙНІСТЬ

Дата: 26.04.2019 13:50

Фото без описуІршанська селищна рада висловлює  подяку депутатам селищної ради за добросовісне виконання депутатських обов’язків в напрямку вирішення питань чистоти й порядку на територіях, які закріплені за ними по виборчим округам селища.

Щира подяка небайдужим мешканцям селища за приведення в охайний вигляд прибудинкових територій, місць загального користування, зон відпочинку, дитячих майданчиків.  Своєю дружньою, завзятою працею Ви показали, що ціна ошатності нашого селища може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок в селищі, як у власній домівці, залежить особисто від кожного.

Не можливо оминути увагою та вдячністю і Анатолія Леонтійовича Денисенка, завідувача господарством Іршанської селищної ради, який приклав чимало зусиль для організації та приведення у належний стан територій селища, який завзято і сумлінно лагодить, ремонтує, виправляє все те, що деякі ламають, трощать та не бережуть.

Закликаємо всіх жителів громади власним прикладом показувати, що чистота та охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й у повсякденному житті. Віримо, що спільними зусиллями зробимо Іршанську громаду ще чистішою, привабливішою та красивішою.

Секретар Іршанської селищної ради