Охорона праці очима дітей

Дата: 02.05.2019 13:35

У рамках відзначення у 2019 році Всесвітнього Дня охорони праці (28 квітня), з метою привернення уваги суспільства до проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці, щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

На території Житомирської області за ініціативи Управління Держпраці та підтримки обласної державної адміністрації проведено обласний етап конкурсу серед учнів шкіл, ліцеїв, позашкільних закладів. На адресу Управління надійшло 348 найкращих конкурсних робіт з 82 навчальних закладів області.

Журі визначило переможців. 19 найталановитіших учасників отримали дипломи, грамоти та солодкі подарунки.

За оригінальну техніку виконання, майстерність та влучне розкриття теми вихованка гуртка «образотворче мистецтво» Іршанського Центру естетичного виховання Прокопчук Аліса за малюнок «Лісоруб, дотримуйся техніки безпеки» отримала грамоту Управління Держпраці у Житомирській області.

Вітаємо Алісу та її керівника Михайла Стефуру з успішним виступом у конкурсі та бажаємо нових творчих успіхів.

Директор Іршанського ЦЕВ

Лідія Шульга