До відома мешканців Іршанська

Дата: 16.05.2019 13:59

Шановні мешканці Іршанська!

Доводимо до відома, що в селищі відновлено централізоване водопостачання та водовідведення.

Дякуємо керіникам підприємств філії «ІГЗК» АТ «ОГХК», ТОВ «Межиріченський ГЗК» за вагому допомогу в ліквідації аварії на ділянці каналізаційної мережі КП «Іршанське комунальне підприємство», працівникам цих підприємств, які були задіяні на ліквідації аварії.

Дякуємо ППЧ-28 смт Іршанськ за допомогу у поставці технічної води по мікрорайонам селища.

Дякуємо завідувачу господарства Іршанської селищної ради Денисенко А.Л. за оперативну організацію та налагодження роботи водяних колонок та колодязів на території селища.

Дякуємо небайдужим мешканцям Іршанська, які допомагали пережити ці незручності та забезпечували водою сусідів, які самостійно зробити цього були не в змозі.

Дякуємо всім, хто допоміг - і словом, і ділом!!! Тим, хто критикував, і та критика була конструктивною.

Такі життєві обставини, які виводять нас із зони комфорту, змушують нас переглядати певні пріоритети та напрямки стратегічного планування.

Впевненні в одному – лише гуртом ми в змозі досягнути бажаного!

Анатолій Рак