Школа мистецтв відсвяткувала 50-річний ювілей

Дата: 20.05.2019 14:33

Фото без опису17 травня Іршнська школа мистецтв святкувала свій золотий ювілей – 50 років від дня створення закладу.

Ми не помилятимемось, якщо скажемо, що свято це дійсно має масштаб загально-селищного свята.

Напевне, в селищі немає родини, яка б так чи інакше не була пов’язана з Іршанською школою мистецтв.

Діти не одного покоління вийшли із стін Іршанської школи мистецтв; дехто пов’язав свій життєвий шлях з мистецтвом, дехто повернувся в заклад вже в якості викладача, а дехто обрав інший шлях.

Проте знання, досвід, вміння та навички, отримані в школі, допомагають долати складнощі дорослого життя. Адже мистецтво, будь то музика, хореографія чи образотворче мистецтво, - прикрашає наше життя, робить його яскравим, наповненим та змістовним. Не дарма кажуть, що мистецтво – це філософія душі.

На свято завітали гості, друзі закладу, колеги та випускники.

Народний депутат України Павло Дзюблик вручив Почесні грамоти Міністерства культури України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток культурного мистецтва, високий професіоналізм та педагогічну майстерність, вагому роль у збереженні національної культури:

• Сахненко Ірина Юріївна – викладачу по класу хореографії та керівнику колективу «Імпульс»;
  • Можаровській Світлані Миколаївні – викладачу по класу хореографії та керівнику колективу «Райдуга»;
  • Ковризі Світлані Броніславівні – викладачу по класу хореографії та керівнику колективу «Дивоцвіт».

Селищний голова Анатолій Рак від імені Іршанської селищної ради вручив Іршанській школі мистецтв подарунковий сертифікат на суму 100 000 грн.

Приємним сюрпризом була фото-презентація про діяльність школи мистецтв, де глядачам були представлені старі фотографії з виступів, концертів та буднів школи. Поділились здобутками та досягненнями за останній період, адже їх чимало. Окрасою вечора став виступ колишнього випускника школи Сергія Охримчука, українського скрипаля-віртуоза, який виконує музику в жанрі фольклор, джаз, рок, і відомий як в Україні, так і далеко за її межами.

Тож вітаємо викладачів, працівників школи, пенсіонерів-ветеранів закладу, учнів нинішніх та випускників минулих років з солідним 50-річним ювілеєм школи!

Викладачам бажаємо здоров’я, невпинної енергії у професійному житті, наснаги, яскравих ідей та можливостей для їх втілення, цікавих і талановитих учнів. По-доброму заздримо педагогам, які продовжують себе в учнях.

Учням школи бажаємо, аби ніколи не згасала ваша енергія досягати бажаних результатів зараз і у дорослому житті,  любіть свою справу, вболівайте за успіхи інших, шануйте себе і все, що вас оточує. Живіть яскраво, змістовно і прикрашайте собою цей світ.

Бажаємо Іршанській школі мистецтв і надалі бути тим культурним осередком, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки.

Зі святом вас!!!

Анатолій Рак