Про розгляд електронної петиції щодо побудови скейт-парку в смт Іршанськ

Дата: 29.05.2019 15:30

Фото без описуВідповідно до ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» щодо  електронної петиції, порядку її подання та розгляду, з метою розгляду поданої на веб-сайті Іршанської селищної ради електронної петиції щодо побудови скейт-парку в смт Іршанськ, постійна комісія Іршанської селищної ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища  рекомендує виконавчому комітету селищної ради вирішити питання щодо побудови скейт-парку в смт Іршанськ та пропонує доручити виконавчому комітету селищної ради:

1) створити  робочу групу з надання конкретних пропозицій щодо вирішення питання будівництва скейт-парку  із залученням представників відділу бухгалтерського обліку та звітності, відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини, депутатів Іршанської селищної ради та громадськості;

2) з метою визначення місця для розташування скейт-парку, розглянути наявні  вільні земельні ділянки, що перебувають у комунальній власності, та після  його спорудження взяти на баланс новий об`єкт інфраструктури селища;

3) розглянути можливість співфінансування будівництва скейт-парку спільно із спонсорами.

Висновок комісії буде подано для розгляду на черговому засіданні сесії селищної ради для прийняття відповідного рішення.

Анатолій Рак

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)