З Днем медичного працівника!

Дата: 14.06.2019 08:27

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому ваша професія завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм.

Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Ваша професія  - одна з найважливіших на землі. Тільки завдяки вам щодня виживають сотні й тисячі людей. Від правильно підібраного лікування, вчасно поставленого діагнозу, вдало проведеної операції або уважного і відповідального догляду залежить життя людей. Ви, наче боги, тримаєте тендітні людські життя в своїх руках.

З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, яке ви даруєте людям.

Зичимо вам міцного здоров’я та процвітання, сил і натхнення в повсякденній праці, професійного зростання та людської шани і подяки.

З повагою, селищний голова Анатолій Рак

і колектив Іршанської селищної ради.