Скасовано обов’язкову шкільну форму

Дата: 21.06.2019 15:47

Фото без описуВідповідний Указ Президента № 419/2019 було підписано 20 червня.

Документ є реакцією на електронну петицію співголови ГО «Батьки SOS» Олени Парфьонової за скасування обов'язкового носіння шкільної форми, яку ініціювали батьки учнів середніх шкіл 15 квітня 2019 року.

«Указ Президента Кучми ухвалено для забезпечення дітей недорогою шкільною формою, а соціально незахищені категорії населення мали отримувати її безкоштовно. Цього не відбувається. Нині шкільна форма є настільки дорогою, що суттєво позначається на бюджеті родин, які мають дітей шкільного віку. А існування цього Указу Президента дає право окремим авторитарним керівникам шкіл вимагати від батьків придбання форми певного зразка, нерідко, за завищеними цінами», - мовиться у тексті петиції.

На сьогодні вона набрала трохи більше 6 тисяч з 25-ти необхідних.

За словами В. Зеленського, Указ № 419/2019 направлений на заборону використання тканини іноземного виробництва для виготовлення шкільної форми.

«Указ про шкільну форму не виконує тих функцій, які передбачались тоді. Це повинно бути вибором колективу школи і школа повинна у своїх правилах прийняти рішення про форму і дрес-код, і узгоджено з батьками. За цим стоїть питання видатків в родині», - пояснюють у Міністерстві освіти.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)