До уваги власників та землекористувачів земельних ділянок

Дата: 09.07.2019 13:06

До Іршанської селищної ради від ГУ ДФС у Житомирській області, згідно з підпунктом 54.3.3. пункту 54.3 статті 54 Податкового кодексу України та відповідно до пункту 286.5 статті 286 розділу ХІІІ Податкового кодексу України, надійшли податкові повідомлення-рішення про внесення ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ З ФІЗИЧНИХ ОСІБ (стосується власників земельних ділянок для ОЖБ, гаражів, сараїв).

Отримати податкові повідомлення-рішення можна в приміщенні ЦНАП Іршанської селищної ради з 10.07.2019 року згідно графіка роботи установи.

Сплату ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ З ФІЗИЧНИХ ОСІБ можна здійснити через будь-яку банківську установу або скориставшись банківськими онлайн-сервісами.

У разі несплати в установлений строк податкового зобов’язання, з моменту прострочення такої сплати розпочинається нарахування пені.

У разі невідповідності інформації, зазначеної в повідомлені-рішенні,  необхідно оформити письмове звернення до Хорошівського відділення ГУ ДФС.

Телефони для довідок:

04145-4-22-22 (Центр надання адміністративних послуг);

097-556-83-92 (Хорошівське відділення ГУ ДФС).

Відділ земельних ресурсів, екології та інфраструктури