ВІТАЮ З ДНЕМ СЕЛИЩА!

Дата: 19.07.2019 10:31

Шановні іршанці та гості нашого селища!

Вітаю всіх вас з Днем селища Іршанськ, яке цьогоріч ми святкуємо 20 липня.

Безсумнівно, наше селище для кожного з нас значить щось важливе: хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів свою першу любов, хтось досяг своєї першої перемоги, дехто втілив у життя свою першу заповітну мрію.

Друзі, бажаю нам усім мирного неба над головою, добра, взаємоповаги і чудових можливостей росту і розвитку. Нехай добро, достаток, злагода та мир живуть на кожній вулиці та у кожному домі, нехай наше селище завжди буде місцем для щасливих зустрічей і радісних подій, процвітає і кожному жителю дарує добру надію на здійснення заповітної мрії. Нехай у кожного з нас буде своя прекрасна історія, яка сталася або ще станеться на вулицях улюбленого селища.

Від усієї душі бажаю, щоб ми були дружні і єдині, щоб наші старання, прагнення, сили і надії допомагали розвиватися і процвітати нашому селищу.

Ми — це наш Іршанськ!

Анатолій Рак