Продовжуємо оновлювати дитячі майданчики

Дата: 06.08.2019 13:09

Останніми роками в нашому селищі триває активне облаштування дитячої інфраструктури. Сучасне яскраве ігрове обладнання з’являється не лише у дворах багатоповерхових будників,  де облаштовуються окремі території для дитячого дозвілля, а й на території освітніх закладів, селищного озера та в інших найбільш  відвідуваних місцях.

Працівниками з благоустрою АГВ селищної ради ведеться постійний моніторинг стану дитячих майданчиків, встановлюються нові, лагодяться існуючі. Долучаються до цього небайдужі мешканці селища, депутати селищної ради.

За ініціативи селищного голови та підтримки депутатського корпусу селищної ради нещодавно виділено кошти на придбання ще декількох сучасних майданчиків, які на початку серпня змонтували та встановили у своїх дворах батьки дітлахів.

Маємо велику надію, що радіють новим майданчикам діти та тішаться їх радістю дорослі!

Не зупиняємось на досягнутому. За вашої допомоги і підтримки зробимо наше селище ще більш комфортнішим, безпечним та затишним для наших дітей. Тому що ми – це Іршанськ!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)