gov.ua
державні сайти України

До уваги пільговиків!

Дата: 07.08.2019 09:21

Управління праці та соціального захисту населення Хорошівської РДА інформує:

На виконання окремого доручення Мінсоцполітики від 10.07.2019р. та з метою підготовки до реалізації з 01.10.2019 року Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019р. № 373, Управлінням праці та соціального захисту населення проводиться підготовча робота щодо отримання інформації про мобільні телефони пільговиків, зокрема звірка та уточнення даних для внесення їх до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

У зв’язку з цим просимо мешканців Іршанської громади, які мають право на пільги, терміново, до 01.09.2019 року звернутися з паспортом та пільговим посвідченням в Центр надання адміністративних послуг Іршанської селищної ради або безпосередньо до Управління праці та соціального захисту населення Хорошівської РДА у відділ персоніфікації (каб. №9) за адресою: 12101, Житомирська обл., Хорошівський район, смт Хорошів, вул. Соборна, 1.

Телефон для довідок: 3-23-54

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)