Пишаймось нашим земляком!

Дата: 08.08.2019 09:07

Фото без описуЛистом подяки Хорошівського районного військового комісаріату 7 серпня було відзначено батьків військовослужбовця - нашого земляка - Оседловського Василя Анатолійовича, який чесно і сумлінно виконував свій обов’язок захисту суверенітету і територіальної цілісності України в лавах Збройних сил, до яких був призваний на строкову службу.

Нещодавно був демобілізований, наразі працює в ТОВ «Межиріченський ГЗК», заочно навчається в Державному університеті "Житомирська політехніка".

Вручив подяку мамі Василя, Ірині Вікторівні, селищний голова Анатолій Рак в урочистій обстановці, та доручив передати Відзнаку селищного голови з нагрудним знаком особисто сину Василю Оседловському.

Анатолій Рак висловив вдячність за сина, який є гідним захисником Батьківщини, справжнім патріотом, відвертим українцем. Він є прикладом для тих, кому ще належатиме пройти строкову військову службу, прикладом для всіх юнаків, кому самою природою судилось бути мужніми і упевненими, принциповими та непохитними.

Побажав родині міцного здоров’я, щасливого довголіття, благополуччя, тепла, любові і радості.

Радіємо за батьківське відчуття гордості за сина, пишаємось всіма вами.

І дай Боже миру усім нам!

Коментарі:

Плужнікова Людмила
2019-08-12 23:04:35

Пишаюся братиком. Дякую за відзнаку!