Пенсія в один клік. Запрацював сервіс "Е-пенсія"

Дата: 12.08.2019 09:20

Пенсійний фонд впровадив онлайн модель звернення за призначенням пенсії. Сервіс є частиною системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі ("Е-пенсія"), яку реалізує ПФ.

Новий сервіс передбачає надання документів для призначення пенсії в електронному вигляді. Після ухвалення рішення про призначення пенсії одержувачеві все ж доведеться прийти в ПФ за посвідченням. Про те, що прийшов час такого візиту, українцям повідомлять по електронній пошті або SMS.

Для того, щоб подати заявку онлайн, необхідно зареєструватися на веб-порталі електронних послуг, а далі заповнити відповідну анкету, завантажити необхідні документи, підписати заяву електронним підписом і відправити до ПФ. Цією послугою можна скористатися безкоштовно.

У ПФ відмічають, що впровадження такої системи повинно значно спростити взаємодію ПФ з громадянами, а також зменшити витрати часу.

Найближчим часом ПФ презентує наступний етап - мобільний додаток, через який можна буде самостійно подавати інформацію до Пенсійного фонду і отримувати її.

У додатку можна буде отримати інформацію:

- про свій заробіток;

- страхововий стаж;

- про те, на якому етапі розгляду знаходяться звернення та інше.

За матеріалами ІПС ЛІГА:ЗАКОН

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)