Лялька-Берегиня своїми руками

Дата: 15.08.2019 16:35

Фото без описуВ рамках проекту "Літо в бібліотеці" майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки провели працівники Іршанської селищної бібліотеки з учнями 4-5 класів. В цей день діти дізнались про історію прадавніх оберегів, їх значення в житті народу, з цікавістю слухали про чоловічі і жіночі слов'янські обереги, обереги для дітей.

Більша увага була акцентована на обережних українських ляльках - ляльках-берегинях, перші з яких були створені ще понад п'ять тисяч років тому, і мали відповідні назви - Нерозлучниця, Ангелик, Берегиня, Багаторучка, Подорожниця і багато інших.

Юні відвідувачки майстер-класу повернулись додому з виготовленими власноруч  ляльками-Берегинями, які, сподіваємось, стануть оберігати їх домівки, сім'ї та стануть своєрідними символами добра, любові і злагоди для кожної з них.

Паламарчук Л. П.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)