Як відзначатимемо День Прапора та День Незалежності України

Дата: 19.08.2019 10:01

Фото без описуФото без описуХто бажає більше дізнатись про історію символа нашої держави, завітайте на 10 годину 23 серпня до пам’ятника Героям Небесної сотні – можливо почуєте щось цікаве і нове для себе. Дрес-код відсутній, проте вишиванка має шанси набрати більше лайків.

Пам'ятаймо наших хлопців, які загинули за ту саму незалежність нашої держави, а тому завітайте на 10:30 23 серпня до пам’ятних дошок на стінах гімназії на їх честь - помовчимо разом…

Запрошуємо всіх мешканців громади в суботу 24 серпня відзначити День Незалежності незалежно від телевізора, соцмереж та дивану. Запрошуємо провести цей вихідний день активно, подихати свіжим повітрям, отримати позитивні емоції, повболівати за спортсменів та подарувати їм втіху з того, що грають вони не лише для себе.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

23 серпня 2019 року - День Прапора України

10:00  покладання квітів біля пам’ятника Героям Небесної Сотні (вул. Гулія, 7, смт Іршанськ)

10:30 урочиста хода до пам’ятних дошок загиблим героям Іршанська (корпус гімназії Іршанського НВК, вул. Шевченка, 20, смт Іршанськ), покладання квітів, хвилина мовчання