Оголошення про проведення конкурсу

Дата: 06.09.2019 17:21

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти, а саме

• директора Іршанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – дошкільний навчальний заклад».

Адреса: Житомирська область, Хорошівський район, смт. Іршанск, вул. Шевченка, 20.

Вимоги до кандидата:

Посаду директора може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж  педагогічної роботи не менше 3-х років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- резюме (1-2 сторінки);

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копія документа (паспорт), що посвідчує особу та підтверджує громадянствоУкраїни;

- копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-  медична довідка (форма 086/о);

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі або міні-презентація «Моя мотивація»;

- перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки та/або 6 років), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити бачення та пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, заходів з енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо.

Особа має право надавати і інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Подача документів здійснюється за адресою:

Житомирська область, Хорошівський район, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 17 (третій поверх).

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення.

Примірний перелік тестових питань на знання законодавства

ПРОТОКОЛ №2

ПРОТОКОЛ №3

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)