Прес-реліз про заходи на 15 вересня 2019

Дата: 10.09.2019 16:48

Шановна громадо!

Вже у неділю, 15 вересня, у нас є нагода відсвяткувати одночасно День фізкультури і спорту та Всенародний День Батька!

Запрошуємо всіх, особливо батьків, хто поважає спорт, займається спортом, та навіть тих, хто не розділяє цієї думки – спробуємо переконати вас в протилежному.

Пропонуємо всім активним мешканцям громади та її гостям долучитись та прийняти участь у святкових заходах.

Програма заходів:

• концертні номери вихованців Іршанської школи мистецтв
  • змагання зі стрільби з пневморушниць для батьків (призи для самих влучних вже придбано!)
  • естафета для учнів 9-11 класів
  • забіг «Здоров’я» для дорослих (призовий фонд в наявності)
  • показові виступи спортсменів з аеродинаміки Хорошівської ДЮСШ
  • показові виступи команди спортсменів біатлоністів та дзюдоїстів ДЮСШ «Іршанськ»

Наша локація – стадіон ПКтаС. Починаємо з 13:00 15.09.2019.

Функціонуватимуть атракціони, надувні гірки та батути, торгівля сувенірами та солодощами.

Раді бачити кожного!Долучайтесь та ставайте співорганізаторами свята, відпочивайте, розважайтесь, покажіть себе та подивіться на інших!!!

P.S. Протягом цього тижня в навчальних закладах громади дітям запропоновано написати твори про батька, ким він є для дитини та як вони його бачать. Цікаві та найщиріші твори дітей ми опублікуємо на сайті селищної ради. А вихованці класів та гуртків образотворчого мистецтва це висловлять в образах на папері або полотні… До речі, виставку цих робіт найближчим часом зможете побачити в фойе Іршанської школи мистецтв.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)