З Днем фізичної культури і спорту! З Днем Батька!

Дата: 13.09.2019 16:29

Фото без описуШановні спортсмени, тренери та шанувальники спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!

Фізкультура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною здорового способу життя та сучасного розвитку суспільства і нації. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали та майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього, – створити всі відповідні умови.

Іршанською селищною радою приділяється велика увага розвитку фізкультури та спорту на території громади.

Так, під егідою селищної ради успішно функціонують ДЮСШ «Іршанськ» та ФСК «Іршанськ».

На території селища збудовано 2 спортивні майданчики, 1 майданчик вуличних тренажерів. До кінця цього місяця буде відкрито в селищі скейт-парк для молоді.

В минулому році відремонтовано спортивну залу початкової школи, та завершуються роботи з капітального ремонту спортзалу гімназії.

З нагоди свята, зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

Шановні батьки! Від усього серця вітаю Вас з Всенародним Днем Батька!

Батько для своїх дітей завжди є символом мужності і честі, прикладом для наслідування. Для синів – він друг та наставник. Для доньок – захисник та бажаний образ майбутніх чоловіків.

Хочу побажати всім батькам успіхів у всіх справах і починаннях, більше яскравих, позитивних емоцій в житті, нескінченної молодості, мужності, терпіння і сил.

Щастя всім і благополуччя!

Анатолій Рак

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)